| Zuzulake a întrebat:

Cine imi zice si mie daca sar transforma in ceva, in ce? Ii dau fundita celui care este cel mai original si mai haios posibil :X

Răspuns Câştigător
| pufulete_3999 a răspuns:

Intr-o cioara. De ce? Pentru ca ciorile traiesc mult si vad ce se intampla pe lumea asta si nu au indatoriri.Sau in Remus, il cunosti, sa imi dau cu un topor in cap.

1 răspuns:
| OaKi12 a răspuns:

Eu m-as transforma in bmx'ul lui Nigel Sylvester! Este un bmx'eu foarte bun, favoritul meu. Sau in fingerboardul lui Elias Assmuth. Sau intr-o maimuta pe un monociclu.