| theROOcKsTArr a întrebat:

Cine isi doreste sa fie fata in cazul baietilor/baiat in cazul fetelor, de ce si pentru cat timp?
Eu sunt baiat si mi-as dori sa fiu fata pentru o luna.

4 răspunsuri:
| saymoon a răspuns:

Sunt fata si as vrea sa fiu jumatate de viata baiat iar restul baiat.Fiecare are avantajele si dezavantaje. Asta e. Imi place ca sunt fata doar ca uneori mi se pare sa fii baiat e mai usor.Parerea mea.

| MalynaMagdalena a răspuns:

Poate daca as fi baiat as intelege mai bine cum ganditi voi baietii ar fi chiar interesant sa aflu si dupa sa revin ceea ce sunt adica fata! dar cred ca ar fi de ajuns doar o saptamana laughing

| EsarfaRozZ a răspuns:

De ce, tu ca baiat ai vrea sa fii fata, chiar si pentru o luna? Oricum, in general, e mai greu sa fii fata decat baiatbig grin in viata, sufera mai mult o fata, spre deosebire de baietihappy

| Michidutsa a răspuns:

Eu sunt fata, sincer nu mi-as dori sa fiu baiat. Este greu sa fii fata e adevarat, dar cu siguranta e cel mai frumos lucru din lume happy.