| 4ÐuTz a întrebat:

Cine joaca Farmville, Yoville, Petville sau Frontierville pe facebook? Vreau neighbour. ( sper ca am scris corect )

22 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Eu joc Frontierville.

| Alëxąndŕą a răspuns:

Eu joc doar petville da mai joc sorotylife fashonworld petsociety cum te cheama?

| CrAzYAbOuTMuSiC a răspuns:

Eu joc Yoville, Petville si Frontierville. Apropo, cum te numesti pe Facebook?

| Alee_9909 a răspuns:

Joc decat petville.ma cheama pe facebook timarualexandra

| HorrorEverywhere a răspuns:

Eu joc Petville si numele animalutului e Alexa, iar al meu Ana Leoveanu

| eu..sh doar eu a răspuns:

Eu joc toate jocurile pe care le'ai spus tu.si ma numesc andreea raluca

| deutza254 a răspuns:

Ew farmville numele e deea deuk

| deutza254 a răspuns:

Ew farmville nmele e deea deuk

| deutza254 a răspuns:

Eu joc farmville, baga`ma te rog la neighbor, numle e : deea deuk

| vily a răspuns:

Farmville,si as avea si eu nevoie de vecini pentru cine vrea sa mi dea add Vily Afrasinei, pe facebook.Multumesc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Joc toate joculetele pe care le-ai spus tu happy plus happy pets big grin. trimite-mi te rog prin mesaj privat( daca vrei) numele tau de faceook si o sa te adaug la prieteni iar tu o sa imi trimiti cerere de farmville/ yoville/ petville/ frontierville!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu joc frontierville. zi-mi cum te numesti pe facebook ca sa te bag la neighbor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu joc frontierville. zi-mi cum te numesti pe facebook ca sa te bag la neighbor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.facebook.com/home.php#!/. add plz

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.facebook.com/home.php#!/...joc farmville. plz add

| al_3691 a răspuns:

Farmville add www.facebook.com/alin.epure

| mileyprincesspinkgirl a răspuns:

Euuuuuuuuu ma chema daniela maria

| Marona a răspuns:

Ramona gabriela: si ma gasesti pe facebook

| Marona a răspuns:

Ramona gabriela

| oana_6321 a răspuns:

Eu joc yoville...ma gasesti pe facebook cu numele Hliza Carmen Oana.
Mi-am cumparat casa in yoville si nu stiu cum fac sa imi apara atunci cand un vecin ma viziteaza, tu stii?