| lucian007 a întrebat:

Cine joaca sky metin2? vreau sa stiu cum cresc atacu la arma cu bonusuri...ptc un prieten mi-a zis ca da 1k cu arma lui findca ia bagat cineva bonusuri...pls ajuatima(dau funda)

Răspuns Câştigător
| sSinGLe a răspuns:

Salut Lucian, Da o fi adaugat el bonusuri dar nu doar in arma ci in toate itemele! Spune`mi ce caracter esti si poate te ajutwinking
Daca esti cumva razboinic i-ati o arma buna

Razboinicul de Corp foloseste sabii, ci nu arme de doua maine deoarece sabiile desi nu dau asa de multa paguba sunt foarte rapide
Trebuie sa ai o sabie (de duel) cu urmatoarele 3 pietre la +3 ( la +4 sau +5):
-Anti-Razboinici
-Anti-Sura/Ninja
Piatra reintoarcerii( una + 4 ar fi bine venita)
DE ASEMEA DACA VREI SA ITI FACI UN PERSONAJ PvP TREBUIE SA PUI MAI MULT PE STR.
STR = Putere de atac ridicata
Si VIT [Viata] pentru rezistenta la duel

Succes! Funda?