| syndutza a întrebat:

Cine le are cu horoscopul?
Vreau sa stiu si eu varsatorul cu care dintre zodiile horoscopului se potriveste pentru o relatie?
Si daca stiti sa-mi si argumentati raspunsul, va rog! Multumesc

Răspuns Câştigător
| mgtow a răspuns:

Http://psiholistic.ro/blog/2011/03/a-fi-sau-a-nu-fi-pozitiv-sau-negativ/ dupa ce citesti acest topic o sa-ti dai seama ca horoscoapele sunt pura fantezie.

3 răspunsuri:
| Zoki a răspuns:

Http://www.zodiac-horoscop.com/......rsator.php

si eu sunt varsator =] cel mai bine ma inteleg cu varsatorii

| NoNameJunior a răspuns:

Misogin are dreptate! horoscopul este fals! daca se nimereşte odata sau de doua ori sa fie se intample ceva ca in horoscop,nu inseamna ca el are dreptate!
oricum, daca tu vrei neaparat sa ştii, uite-te aici:
http://www.acvaria.com/astro-zodia_varsator.php?p=astrologie

| pix a răspuns:

Toata chestia cu horoscopul asta e ca spun de cele mai multe ori lucruri de bine si de lauda, si nimeni nu se considera mai slab! si de aceea unii cred ca se potriveste. mare prostiehappy