| iuliana21 a întrebat:

Cine ma ajta sa imi fac un videoclip pe Youtube cu pozele mele? Mersi mersi.

Răspuns Câştigător
| fzcsm a răspuns:

Eu am ajutat-o deja. Iata aici filmul:http://www.youtube.com/watch?v=wJbRaf1nwdU

40 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ati aduni poze antrun folder si dai pe you tube si scrii imi fac vidio cu poze si ati apare acola si pui pozele si alegi pozele

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

ID de mess este raresdeaconu@yahoo.com. va implor vreau doar sa-mi pun niste filmulete cu mine cine ma ajuta ii dau cont de membership pe club penguin fantage europe pandada simigoland toate pe un an si mai am cam din toate 9 luni si 8 9 zile.vi le dau pe ID meu de mess raresdeaconu@yahoo.com

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nop nici eu nu stiu sa fac videoclip

| skeeto a răspuns:

Intra pe naturo.ro si citeste tutorialul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu o sa te ajut si ma nimesc biatrisa sunt de la grla mare am 15 ani si ati doresc mult felicitari

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai si eu am aceeasi problemasad vreau si eu sa imi fac si am incercat pe movie maker dar nu mrg imi zice ca nu pot pune poza ia sa il downloadez pe asta mai nou ca eu am unul mai vechi...sad

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu stiu dar il fac in format wmv Id meu sexxxy_love88

| pitickXD a răspuns:

Ma ajuta si pe mine cineva cu videoul ca si eu as vrea!