| BurnToSmok3 a întrebat:

Cine ma ajuta cu intrebare urmatoare o sa ii fiu dator pe viata!
intrebarea sta cam asa:
Am 1.86 si ma invart in jurul a 90 de kg tot timpu ba scad 1/2/3/4/5 kg ba pun la loc. Stiu ca totul depinde de ce si cum mananc.Problema la mine e ca toata grasimea se depune pe burta si pe solduri. Puteti sa imi spuneti o modalitate de a slabi in 2 luni pana a incepe scoala? Daca aveti ceva mai bun pentru slabi lasati un email(refresh4you99... ro nu.com) am fost la sala dar nu am avut un program pe care sa il urmez si m-am lasat. Am practicat innotul pentru alta perioada de timp. Va rog frumos sa ma ajutati!

2 răspunsuri:
| lucian_2018 a răspuns:

1. mergi la sala (te pot ajuta eu cu programul pe privat)
2.alearga in fiecare zi
3.redu alimentele prajite
4.iti trebuie un mic regim alimentar si sanatos

Discutam pe privat si o sa vezi rezultatele dupa prima luna

| BurnToSmok3 explică (pentru lucian_2018):

Daca asa contacteaza-ma sau as putea eu sa te contactez