| Papushatascumpa a întrebat:

Cine ma ajuta cu niste intrebari un fel de chestionar trebuie sa fac legat de tema Abandonul.Parasirea copilui in spital. funda

Răspuns Câştigător
| diwa a răspuns:

Poti sa pui intrebari gen :
1. V-ati abandona copilul in spital?
2. In ce conditii v-ati abandona copilul in spital?
3. Daca nu aveti posibilitatea de a-l creste, credeti ca abandonul in spital ii va oferi o viata mai buna?
4. Ce masuri credeti ca ar trebui luate impotriva mamelor care isi abandoneaza copiii in spital?
5. Cum ar putea doctorii sa evite abandonarea copiiilor in spitalele in care acestia lucreaza?
6. Credeti ca banii sunt principalul factor care determina mamele sa-si abandoneze copiii in spital?
etc big grin

| Papushatascumpa explică (pentru diwa):

Multumesc frumos.

1 răspuns: