| Goldenboy97 a întrebat:

Cine ma ajuta sa descarc si eu ceva dupa BURNSHARE. Atunci cand ii dai download imi sa completez niste chestii din astea 'castiga un iphone, afla ce iq ai, etc' Chestia e ca trebuie sa trimiti un sms si cred ca ia niste credit, habar n-am. cine poate sa ma ajute?

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aoleu,nu te baga acolo ca iesi rau la plata facturii, am patit-o. Daca vrei sa descarci muzica si clipuri, o poti face cu YTD(youtube downlader). deschizi aplicatia, copii adresa url al melodiei si o pui pe YTD, apoi dai click pe download. Sterge programul acela. Sfatul meu.