| JustMusic a întrebat:

Cine ma ajuta sa imi povesteasca serialele din triunghiul iubirii de sambata si duminica {29, 30 mai} sau sa imi dati un link unde le pot vedea plzbig grin

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru inceput pui nr episodului in fata, de ex:'' 77 Triunghiul Iubirii ''. Daca nu merge scrii : ''77 Triunghiul Iubirii Romania|Release''. Te asigur ca merge le-am vazut cu toate ca ti le da mai tarziu daca nu ti le da azi incearca maine...

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt in reluare pe acelasi program incepand de luni (un episod) iar marti (trei episoade) de la ora zece dimineata.