| Andreea_8973 a întrebat:

Cine ma ajuta si pe mine cu ceva melodii pe care le aveti ca ton de apel.ma intereseaza pentru telefon. dar nu vreau orice melodie.ma intereseaza cele de dragoste:gen:celine dion "my heart will go on" si sa se auda tare.doar melodii de dragoste ma intereseaza.va rog daca ma puteti ajuta. funda pentru cele mai frumoase melodii.Va multumesc!

Răspuns Câştigător
| SmushyPapanasulcuDulceata a răspuns:

Birdy- Skinny Love... uhm nu stiu dar de obicei am tari... da nu de dragoste, incearca Na Na Na- My Chemical Romanca sau 20th Century Boy- Placebo, Shake it- Metro Station.
Hope I helped.

4 răspunsuri:
| Alexăndruţaa a răspuns:

Stiu eu 2 melodiithinking :

Ego-pentru ca te iubesc love struck!
Dana-am nimic fara tine puppy dog eyes!

| bibi_1859 a răspuns:

Kat deluna love my leave my, alex si conect-r daca dragostea dispare, catalin... -nu vreau povesti de amor

| bibi_1859 a răspuns:

Scz era adrian cristescu -nu vreau povesti de amor

| AnoOnim a răspuns:

Stiu cateva. dar st in spaniola! X_x! vreo problema?

eu ti le spun, tu decizi daca sunt potrivite pentru ceea ce cauti tu, sau nu big grin...

Axel- te amo!
Junnifer Pena- hasta el fin del mundo!
Thalia - No Me Ensenaste!

cred ca doOar pe astea le stiu`! sper sa iti fi fost de ajutor! :Xlove struck