| saralovejustinbiber4ever a întrebat:

Cine ma ajuta si pe mine.cum sa intru pe twitteru lui justin biber:X:X:X:X

3 răspunsuri:
| thegreatgatsby a răspuns:

Poti sa intri pe contul lui si fara sa ai tu cont :-j
http://www.twitter.com/justinbieber

| alish a răspuns:

Mai intai fa-ti cont pe twitter, dupa aia dai la cata prieteni si scrii exact asa :justin bieber si cauti un cont la acre sa scrie "verificated oucont" sau ceva in genu' si dai pe follow si poate o sa iti dea follow day dreaming mie mi-a dat... dar nu e cine stie cehee hee oricum mult noroc :*

| YiaSwimsInTheWater a răspuns:

Pai mai intai ai nevoie de un cont pe twitter. Apoi scrii sus la ''search'' Justin Bieber si o sa il gasesti