| djdeedee a întrebat:

Cine ma ajuta si pe mine? Vreau sa fac un filmulet cu mine si cu inca o prietena de-a mea si nu prea am idee ce replici sa dau de prietenie...ma puteti ajuta? cele mai multe vor primi fundita.

Răspuns Câştigător
| 愛日本 a răspuns:

♥`La bine şi la greu, împreună mereu `!
♥`Dacă Mama nu ne-a lăsat surori, atunci ea ştie că Dumnezeu ne-a lăsat cele mai bune prietene`!; x
♥`La Bine şi la Greu [; x] ÎmpreUnă Mereu!
♥`Nu`mi spune cum să-mi aleg prietenii.batting eyelashes Mă pricep la asta. big hug Ca dovadă te-am ales pe tine.
* Ca o prietenie trece si prin Focc ` :-x.

≈ Timpul "pierdut" cu prietenii nu există. este timp câştigat, trăit, profitat.
♥♥Dacă într-o zi îţi vine să plângi cauta-mă! Nu promit că o să te fac să te opreşti dar pot plânge cu tine.
♥♥Dacă într-o zi îţi vine să fugi departe, caută-mă, nu promit că o să te opresc dar promit să fug cu tine!
♥♥Dacă într-o zi nu ai chef să asculţi pe nimeni, caută`mă, promit că o să tac cât vrei.