| Kiky2 a întrebat:

Cine ma ajuta vreau si eu sa cuceresc un baiat am 11 ani si el are 12 noi suntem in aceeasi sc si facem sport eu fac atletism si el baschet siam nevoi de ajutorul vostru va rog

Răspuns Câştigător
| UnSimpluGand a răspuns:

Incerca sal bagi in seama sa vb cu el, sa va cunosteti mai bine, treci des prin fata lui salutal, si la un momend dat dupa ce deveniti prieteni buni sa-i zici cal placi

16 răspunsuri:
| Liviu a răspuns:

Hmmm
Pai
Poti sa ii arati " putsa ta"
Si sa ti-o arate si el pe a lui
laughing
Ce am ajuns sa invat copii...la prostii laughing

| Graphee a răspuns:

Dragut.
Si mie mi-a placut de un baiat in clasa I.laughing

| ChocaholicBi a răspuns:

Nu esti cam mica? Ma rog... Incerca cand veti fii mai mari.

| Dumnezău a răspuns:

Face baschet alesul inimii tale, ha? Imbraca-te intr-un tricou de-al lui Stockton sau Magic Johnson si spune-i sa se apere la tine si sa te atace insistent.If you know what I mean...

Cu atat mai bine daca el e centru sau extrema inalta.Tu, tu fugi de el, cat poti!

| sabilopod a răspuns:

Zau? categoria adolescenti? ar trebui sa se faca o categorie ''copilasii pun intrebari stupide''

| Kiky2 explică (pentru sabilopod):

Zau? eu vam rugat sa ma ajutati nu sa ma criticati cum a facut tu ar trebui sa se faca o categorie farieri dau raspunsuri de fraieri laughing)) wsm de tine sa nu te mai prind ca imi scrii la vreo intrebare!

| Kiky2 explică:

Multumesc frumos

| Kiky2 explică:

Liviu esti cam prost nu te gandesti am 11 ani cum poti sa imi scrii asa ceva du-te si scrie asa ceva pe alt site pentru ca daca mai scrii asa ceva l copii mici vei fi penalizat de pe site si pa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Esti un copil mic.
Doamne ce a ajuns Romania!
Deja auzim ca umbla copii cu muci in nas la 10 ani cu baieti.
Sa te ierte Domnul!
Mai pune mana pe o carte sau du-te la biserica.

| Kiky2 explică (pentru anonim_4396):

Tu vorbesti draga mea, du-te tu la biserica daca vrei sa te faci popa laughing) hai mai lasa-ma! sa te ierte rebeli ca ai zis asa ceva laughing))

| anonim_4396 a răspuns (pentru Kiky2):

Multumesc,domnisoara.happy

| Kiky2 explică (pentru anonim_4396):

Ce multumesti?

| anonim_4396 a răspuns (pentru Kiky2):

Raspunsul tau amuzant.laughing

| Kiky2 explică (pentru anonim_4396):

Mdeah ce sa zic laughing)))))

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ii faci cadou rucsacul asta: http://www.sports-and-fashion.ro/......anda-91528