| Agarici_Alina_1996 a întrebat:

Cine ma poate ajuta cu cateva idei despre ce as putea scrie in albumele colegilor? acum termin a 8-a si am mare nevoie ..albumele deja au sosit si eu nu stiu ce sa scriu in ele straight face multi zic sa scriu din suflet dar nu am idei straight face

Răspuns Câştigător
| andrada10 a răspuns:

Eu zic ca ai putea sa scrii niste amintiri precum:
cand va fi porcul primar
si vitelul bucatar
atunci voi uita
ca ai fost prietena mea!
daca e fata iar daca e baiat :
sub umbra unui stejar
sta... un militar
in repaus 5 minute
pe...s-o sarute.
unde sunt puncte pui numele acelui baiat si a fetei pe care o place
alta mai e:
cand vei fi mireasa si prin flori vei calca
atunci sa-ti aduci aminte ca am fost colega ta!
sper ca ti-am fost un pic de folos ca eu sunt noua si am dabea 10 ani si char azi mi-am creat cont pe TPU. papa!