| AnemonaP a întrebat:

Cine ma poate ajuta cu interpretarea unui vis? Pe privat as vrea

4 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Buna happy
Despre ce este vorba? incearca sa ne zici cate ceva.
O zi buna happy

| OnuOnulică a răspuns:

Dacă vrei pe privat atunci dă-mi mesaj și voi încerca să te ajut.

| VelaJohnny a răspuns:

laughing iti dau un sfat, lasa visele ca nu are rost, crezi in zane si unicorni? Daca esti rationala nu, la fel, visele sunt inventii ale noastre, nu nu le-a implantat vreo forta paranormala ca sa ne arate ceva. Fiecare ghicitor va da o alta intrepretare, daca vei merge la 100 vei avea 100 de interpretari diferite. In subconstient se formeaza si e o halucinatie, nimic mistic.

| Jimtheghost a răspuns:

I'll try. happy