| brunetzika_6738 a întrebat:

Cine ma poate ajuta sa obtin colajul de melodii din videoclipul http://www.youtube.com/watch?v=da8fiVW8ZyM&feature=relat ed?
va rogg:*:*:*:*

1 răspuns:
| Alion a răspuns:

Eu pot happy deci descarci gratuit programul free studio, care poate face de toate ( de la descarcat muzica si videoclipuri de pe youtube pana la editat, convertit si transformarea pozelor si a videoclipurilor in 3D) dai un search pe google, il descarci, il instalezi si il folosesti. este foarte simplu de utilizat. sper sa te descurci.