| melinda_8516 a întrebat:

Cine ma poate ajuta si pe mine cu niste parole pentru messengerhappyhappyva rog multhappyhappy

Răspuns Câştigător
| uncontdestuldenasol a răspuns:

Pune mai multe cuvinte legate[unele de care sa iti si amintestilaughing]ex:
parolameasidoaramea
imiplacefanta laughing
nimeninuimispargeparola
idumeuemaisus laughing
Cauta sa nu aiba legatura cu datele personale, ca ar fi mai usor de spartbig grin

2 răspunsuri:
| remusbb a răspuns:

Poti pune orice!
ex :
Telefon, boxe, gigi, scaun, televizor, BenQ, denda, penar, telecomanda, tastatura, ceas, mar, mama, tata,
maus, monitor, masina, numele tau, TPU, unitate, scoala, pix, stilou,
gasca, rata, gaina, varza, avion, pastile, rucsac, poiana, visina, dulap,
opera, tutankamon, fredflinstone, birou, laptop, pastelecailor, messenger,

| Elisaaaaa a răspuns:

Ca nimeni sa nu poata vreodata satsi sparga parola, iti recomand sa le pui cat mai trasnite. eu aveam "urascverdelesialbastru" laughing. nu mi-a fost sparta niciodata pentru ca nu are nicio legatura cu numele meu, orasul in care stau. etc. happy.