| AndreeaDiana9999 a întrebat:

Cine ma poate ajuta si pe mine la niste functii de clasa a 8-a.
Sa-mi spuna si las id-ul.
Va roghappy

Răspuns Câştigător
| gklmdsflngklsdng a răspuns:

Buna happy, functiile par destul de grele dar o data intelese ai sa vezi k sunt foarte usoare, daca vreei te pot ajuta eu tongue :*

| AndreeaDiana9999 explică (pentru gklmdsflngklsdng):

Adauga b.andreea_diana sa vezi cum suna exercitiile

5 răspunsuri:
| positivity a răspuns:

Având în vedere că sunt foarte bună la matematică, şi că funcțiile sunt destul de ușoare, te pot ajuta eu.

| AndreeaDiana9999 explică (pentru positivity):

Ok. Te rog adauga b.andreea_diana

| AndreeaDiana9999 explică (pentru positivity):

Adauga b.andreea_diana, si chiar daca nu poti sa ma ajuti [sa rezolvi exercitiile ] tot iti ofer fundita ca macar ai incercat

| AndreeaDiana9999 explică:

Ok. Adauga b.andreea_diana