| gabutszu a întrebat:

Cine ma poatea ajuta? M-am dat cu o crema spuma pentru cosuri de la un magazin de cosmetica cumparata si mi se duce pielea de pe fata si ma ustura ingrozitor fata, ce e de facut?

1 răspuns:
| NCL a răspuns:

Incearca sa nu te mai dai cu ea. poate a reactionat rau cu tipul tau de fata. dar citeste la indicatii sau la reactii adverse... ori mergi la medicul de familie el va sti daca este normal sa se intample asa sau nu. sau la farmacie mergi si intreaba. au datoria sa iti raspunda.