| NinaY a întrebat:

Cine mai e Happy fara motiivvv? eu daa:X Cel mai special raspuns fundita, si restul voturii! va pup :*

Răspuns Câştigător
| Ciresikaaa a răspuns:

Eu sunt Happy cand ma gandesc la un baiat anume :X

4 răspunsuri:
| NoCharachter a răspuns:

Happy fara motiv. Draguta chestia laughing. Pai si eu sunt uneori asa. Pentru ca ma simt eu bine. Sau cand e frumos afara...tot happy esti, dar fara un motiv anume.

| Loka a răspuns:

Da sunt happy fara motiv, sincer nu stiu de ce poate pentru ca asa vreau sau poate pentru ca am cei mai buni prieteni de pe pamant cu care ma distrez. Funda?:->

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Deeyu... i got something for ya;] a question! tongue laughing Why the things are cute? :-l

| Ɔнσcʝσℓαтɛ a răspuns:

Happy fara motivv. Si eu sunt si chiar acum! Cred ca pe mine nu ma supara nimeni. nici cele mai invidioase sau dusmancele mele! AZi toata ziua am zambit! big grinbig grinbig grinbig grin Si inca zambesc!