| JustMee_5020 a întrebat:

Cine merge maine la olimpiada de romana [ faza judeteana ]? Eu merg cu profa si inca o colega, dar nu mai stiu sigur : e in Rosiori, Alexandria sau unde? [ jud. Teleorman ]

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E in rosiori la liceul economic! sigur e asa pentru ca si eu merg si st din rosiori si asa ne-au spus profesorii.

3 răspunsuri:
| Marynna a răspuns:

Probabil in Alexandria,pentru ca de ex,la Dolj se tine in Craiova, mai mult nu pot sa iti spun, ca nu sunt din zona.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am fost si eu la olimpiada la rosiori.dar nu gagsesc rezultatele.ma poate ajuta cineva?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nici rezultatele de la faza locala nu au fost afisate!
Ar fi normal sa fie postate pe site-ul Inspectoratului Scolar Teleorman.