| roberta_9285 a întrebat:

Cine merita dupa parerea voastra sa castige la next top model by botezatu? cine crede ca mnea ia funda:X

Răspuns Câştigător
| Maryna_1397 a răspuns:

Otilia

9 răspunsuri:
| rockelle75 a răspuns:

Eu tin cu Emma, dar va castiga Alexandra pentru ca e slaba si are atitudine.

| ArexuDeea a răspuns:

Emma Dumitrescu

| Anita20Peace a răspuns:

Alexandra Babascu

| dasda a răspuns:

Emma

| Maryna_1397 a răspuns:

Sincera sa fiu acum. Emma e preferata mea:X

| ScandaL a răspuns:

Emma

| Andra111 a răspuns:

Emma cred si eu pentru ca este mai micuta si...nu stiu...are farmecul ei aparte pe langa celelalte fete

| ClaudiaaMM a răspuns:

Clar Otilia este cea mai frumoasa dar castigatoarea va fi sigur Laura [chiar daca este cea mai urata] pentru ca juriul tine cu ea.

| roberta_9285 explică:

O castigat emmaoh go on