| Victor453 a întrebat:

Cine n-are ce face, si ar vrea sa se imprieteneasca sau sa discute cu cineva despre orice?)
Scurte informatii despre mine, ca sa avem teme comune: Scriu poezii, am 14 ani, sunt din Moldova (Chisinau), ascult foarte mult muzica pop, sufar de depresie si anxietate, inteleg pe altii, imi pasa de problemele altora, imi place sa-mi provoc durere fizica, am dorinte stranii, sunt vesel si amuzant, prietenos))
Apropo nu credeti nimic, nu sunt bolnăjior!))

Răspuns Câştigător
| BlackRose03 a răspuns:

Eu am test maine dar poot sa discut.
Scurte informatii despre mine:Imi place sa pictez, sa citesc, sa scriu poezii/povestiri (la asta sunt cea mai buna din clasele A-B, adică nr 1 din 60 de copii), am 14 ani si sunt din Brasov, Romania, ma automutilez, scriu povesti erotice(adică po.rno) si sadice in general,sunt sincera si foarte negativista si de asta lumea are tendința sa ma ignore,sunt antisociala,batausa,pot fi timida,retrasă, cuminte, tacuta, enervantă, normala, ciudataetc.
Depinde de persoanele care ma înconjoară. Stiu sa ma infiltrez printre oameni în funcție de comportamentul.acestora eu avand o personalitate schimbatoare, sunt manipulatoare.Imi pasa de altii daca vreau iar cel mai puternic sentiment al meu e mila si cand promit ceva sunt obsedată sa duc promisiunea la bun sfarsit, asta special in cazul străinilor sau cunoscuților, mai putin cu cei foarte apropiați mie, sunt o ciudata cand incerc sa fiu vesela sau sociabila si de asta prefer sa stau mai retrasă, imi place sa ascult trap si k-pop si cand cineva vrea sa-mi fie prieten nu pot sa refuz.

8 răspunsuri:
| deeeaqq a răspuns:

Nujj cu ce ar trebui să răspund.

Salooot.

| ș53fan a răspuns:

Cum poți să vorbești? Adică unde? Pe site aici, le Whatsapp, pe messenger?

| Victor453 explică (pentru ș53fan):

Mess, aici, vk, ok.ru. Inafara de viber si whatsapp, dar catare am in vedere aici pe TPU))

| ș53fan a răspuns (pentru Victor453):

Vk? Ce e aia?

| Victor453 explică (pentru ș53fan):

Retea de socializare))

Răspuns utilizator avertizat
| PaulWiki a răspuns:

Daca vrei sa iti postezi poeziile online:
http://www.poeziile.com/
http://www.poeziile.com/ro/creare-album.php

sau daca te pasioneaza poeziile in franceza:
http://www.wikipoemes.com/

| Victor453 explică (pentru PaulWiki):

Mersi mult, eu deamu le postez, numai ca ele sunt in rusa!))