| dolcedolecegabanad12345678899098 a întrebat:

Cine poate sa imi sparga un cont de mess? sa imi scrie prin mesaj privat si doar sa scrie orice in fata ca sa ii dau funda! si votu'

2 răspunsuri:
| Love_4994 a răspuns:

Parolele de mess nu se pot sparge.Se afla.Si le poti afla de la cineva doar daca il faci sa tio spuna din greseala sau daca il bati pana tio spune(desi nu o recomandlaughing ). Oricum am incercat mult timp sa aflu una si nu am reusitwinking

| eoooo a răspuns:

Nu se poatee. oricine ar trbi sa stie ca nu existaaa. credeama imi doream.insa ar exista un program din cate am inteles key logger dar este foarte riscant < nu cred ca merita.> sau daca il afci sa intre pe pc tau.dar dupa asta sa nu te mai loghezi tu p id tau si sa nu inchizi pc-u si sa chemi p cineva care se pricepe si iti poate afla parola cu care s-a logat.mai multe nuzh...