| no1knowme a întrebat:

Cine poate sa imi zica care tigari lasa cel mai putin miros in haine etc?

3 răspunsuri:
| MsGringer a răspuns:

Vogue.Sunt cele mai bune pentru astfel de chestii pentru ca au diferite arome:de capsuni, de menta, de banane etc

| AnnaAbba a răspuns:

Vogue. Am fumat Vogue si nu miroseam niciodata. Si am incercat si Glamour care nici alea nu prea lasa miros. Depinde cate tigari fumezi. Ca daca fumezi 1 nu ai cum sa mirosi. Dar daca fumezi mai multe intra mirosul in haine.

| no1knowme explică:

Pai da la asta ma refer de la mai multe, dupa ce fumezi kent8 puti ca dracu fata de kent click alea nu miros dar oricum gustul e naspa fata de kent8