| SylviuCatlin a întrebat:

Cine poate sa imi zica si mie un remediu eficient pentru coșuri? big grin

Răspuns Câştigător
| LoveIsForFree a răspuns:

Heii.
Pui apa intr'un ibric.O lasi sa fiarba.O lasi sa se raceasca.Adaugi spirt.Cu vata ti'o intinji pe zonele cu cosuri.Lai vreo 5-6 minute[intra in piele].Isi fac efectul intr'o zi cam asawinking.
Succes! Sper ca te'am ajutaat:*.

2 răspunsuri:
| Lucinca a răspuns:

Am auzit ca pipi de bebel e bunlaughing vb serios. eu n-am incercat ca n-am cosuri thinking asa am auzit de la batrani cica e eficient si vb serios fara glume

| SylviuCatlin explică:

laughing O fi pe bune da nu ma dau cu asa ceva pe fatalaughing zicei ceva farmaceutic sau naturis! big grin