| Zăpăcita_7844 a întrebat:

Cine poate sa'mi spuna numele unor filme de groaza bune?big grin

Răspuns Câştigător
| Dominicc a răspuns:

Chiar azi am luat unul. The. Abandoned-After. Dark Mi-a placut mult. Cu toate ca l.am vazut pe timp de zi, ma "prins in el" si m-a luat putin valu:))

E interesant filmul. te face sa te incui in casa;)) eu zic ca merita

uite niste secvente
http://www.youtube.com/watch?v=PdY0XeV6-ss

6 răspunsuri:
| Rayyy a răspuns:

Saw 1-6
The Ring 1, 2
I Know What You Did Last Summer.
Silent Hill

Am vazut multe filme de groaza, insa astea m-au speriat cu adevarat laughing

| JustMeBăi a răspuns:

Dead Silence, The Strangers, Unborn, Saw 1, 2, 3, 4, 5, 6, The Last House On The Left, si Ziua Independentei mi-a placut multlove struck (e mai mult actiune, dar merita vazut)winking

| Zăpăcita_7844 explică:

Va multumesc pentru raspunsuri, imi vor fi de folos love struck

| Angelyque a răspuns:

The Grudge love struck

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pirania