| ChristianAthletikتايلور a întrebat:

Cine poate sa-mi zica si mie niste melodii de dragoste sau te iubesc in romana

1 răspuns:
| Caro34 a răspuns:

Pai, aici depinde de genul care-ti place: Dan Spataru - "Te-asteapta un om"; Angela Similea - "Iubeste-ma de-ti plac asa cum sunt"; Raul - "Iubire fara adresa"; Corina Chiriac - "Iti multumesc", "Strada sperantei"; Gabriel Dorobantu - "Noapte de amor"; "O singura iubire" etc. Ar mai fi, dar nu stiu de-ti plac astea! Numai bine!