| ROZzMania a întrebat:

Cine raspunde la toate intrebarile mel primeste fundita
Voi ce faceti cu mighty beanzurile? Eu am facut cu o saptamana inainte o cursa din hartie de 1 metru jumate. Daca ai 6 poti sa faci o tura de biliard. Mega beanurile sunt bilele perfecte. Funda la cel? (mai mult)

Salut. Imi va da un prieten un porcusor de guineeea cu 10 lei iar cusca am auzit ce e ff ieftina 20 lei. ziceti-mi comportamentul lor fata de stapan. Funda evident.Plz.

Ce medie aveti cei din clasele 5-8 fac un studiu sa vad cat de destepti sau prosti sunt copii amu. Va rog fiti sinceri. Status intrebare: Aprobata Ce reclama va place? Mie aia cucalgonlaughing

Dati-mi un raspuns inteligent la intrebarea de ce vreti sa raspundeti la intrebarea asta?

Dati ex de jucarii. Dar sa nu fie raspunsuri identice!

Dati exemple de jucarii. Dar sa nu fie toate raspunsuile cu aceleasi jucarii FUNDA.

Cat costa 6 mighty beanz. Status intrebare: Aprobata Intreaba-ti prietenii!

Care a fost momentul cand ati simtit ca Jesus era foarte aproape de voi?

Salut.Are cineva ceva jocuri gen mario, run and shot ca mi-ar placea sa le incerc.Sa-mi spuneti si cum sa va dau funda.Incepator.

Cine a scris o brad frumos? Un ungur ca daca ar fi fost roman ar fi zis un brad frumoslaughing

Mi-ar putea da cineva info cu privire la descarcarea unui joc sa zicem fifa 10.

Răspuns Câştigător
| Tweetymrrr a răspuns:

N-am asa ceva!
Normal, sunt lenesi si te distreaza. Doar sunt porcusori. Se ataseaza repede si iti dai usor seama cand sunt blonavibatting eyelashes
N-am ajuns in a 8a.pana acum am 10winking
Reclama de la Vodafone in care zice Alo, alo, alo Cristina cristina cristina ...cu de 3 ori mai multlaughing)
N-am ce afcesmug
Mashiuntse. papushelelaughing)
laughingincerc
Nu am simtit asta pana acum, dar cred ca atunci cand m-am nascutt
Deci jocuri gratis si y8)sunt in gen ce i-a cerut u)
Deci eu iti recomand sa-l instalezi de pe un Cd nu sa-l descarci.
BaFTha!