| mzqpsx a întrebat:

Cine se joaca shadow fight pe facebook am o intrebare, sunt lv 7 si mi-am cumparat stickuri din astea(bete)si cum le pot activa sa ma pot bate cu ele la fight-uri? la training si la turneuri merge! doar la fights nu merge

2 răspunsuri:
| dragonballz a răspuns:

Vezi acolo jos ca scrie inventory dai click acolo apoi iti apare acolo itemele pe care le ai adica armele si alte chesti si acolo sub fiecare arma scrie apply dai click acolo si gata te lupti

| Kamakura a răspuns:

Acele beţe nu merg la unarmed fights pentru ca unarmed inseamna fara arma si daca nu le ai in turn, intri la inventar si dai applz la acele beţe.