| bluebird96 a întrebat:

Cine se uita la Clannad? Eu am ajuns la ep. 11. Asi vrea sa stiu ce se intampla in continuare. Okazaki si Nagisa vor fi impreuna?

2 răspunsuri:
| loveanime059 a răspuns:

Da vor fi big grin

| iusty12 a răspuns:

Vor fi imreuna, dar Tomoya marturiseste sentimentele lui Nagisei in ep 22. In Clannad after story vor face si un copil, in timpul nasterii (adica dupa ce a nasuct mai exact), Tomoya viseaza ca Nagisa a murit cand a nascut si Ushio (numele copilului adica fata) au ramas la familia lui Nagisa. La ep 22 Tomoya se trezeste din vis din cauza plansetului lui Ushio dupa ce s-a nascut.