| andrutza_5118 a întrebat:

Cine se uita la saracii tineri bogati.Chiar credeti ca Esteban este de adevarat indragostit de Alejandra! Eu nu prea stiu! Voi?

11 răspunsuri:
| davidwarner a răspuns:

Mie mi se pare ca este chiar foarte indragostit de ea. Se poarta foarte frumos cu ea, el chiar incearca sa se schimbe in bine pentru ea.
Si la final se sinucide pentru ea.

| LifeIsNotPerfect a răspuns:

Eu cred ca o iubeste deoarece nu se poarta ca si cum nu ar iubi-o

| Georgiana95 a răspuns:

Esteban chiar e indragostit de ea, mai tarziu se va sinucide din cauza ei, pentru ca ea va fi cu Davidtongue

| Georgiana95 a răspuns:

Da, cand vede ca Alejandra este cu David, se va sinucidetongue

| Mayushi a răspuns:

Eu ma uit cred ca Esteban este doar obsedat deci practic nu este o iubire adevarata ci doar o obsesie desi a petrecut mult timp cu Isabela el se gandeste numai la Alejandra pentru ca este o fata care nu ii acorda multa atentie el ar vrea ca toate fetele sa ii fie la picioare. Chiar daca este un bogatan fitos si increzut are si o parte buna pe care pana acum nu si-a prea dezvoltat-o numai cand si-a dat seama ca tine catusi de putin la o persoana, Alejandra si totusi acest tip de persoana iese cu o persoana un timp indelungat si dupa aceea o paraseste pentru ca s-a plictisit sper ca ai inteles ce am vrut sa spun

| Mayushi a răspuns:

Funditza?

| andrutza_5118 explică:

Cum adica se sinucide?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu...cred ca o place cu adevarat.
Desi, prin faptele lui nu ar da de inteles asta. Dar ai vazut, cand a vorbit cu soferul ala al lui ca o iubeste ca nu stiu ce...
In plus cred ca s-a saturat si de toate fetele alea dupa acolo, care pica prea usor, ii place Alejandra deoarece nu este ca ele, ea e buna, draguta, politicoasa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da o iubeste foarte mult

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O iubeste dar nu foarte mult big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este indragostit pentru ca in viata reala sunt iubiti