| izabela1234 a întrebat:

Cine se uita la serialul "pariu cu viata"? stie cineva ce se intampla cu Vlad am vazut ca in episodul de luni 2 aprilie a fost impuscat de tatal lui Razvan happy

Răspuns Câştigător
| andreepetpu a răspuns:

Traieste. happy big grin, apoi iar lesina, dupa ce vorbeste cu Anca la spital. straight face

5 răspunsuri:
| aleally98 a răspuns:

Da a fost impuscat de tatal lui Razvan si nu stiu daca va supravietui, dar am vazut in episodul care urmeaza ca el o sa isi recapete cunostinta si dupa aia arata in reclama ca iar pateste ceva poate stop cardiac nu stiu.

| Mary_Anushka_1997 a răspuns:

De o sa moara (cred) ca arata in publicitate sad