| anutZzZA_6489 a întrebat:

Cine stie ce acte imi trebuie pentru dosar pentru inscrierea la liceu "Colegiul National Canta Cuzino tgv invatator- educator"

2 răspunsuri:
| annaliana a răspuns:

Copie dupa buletin,copie legalizata dupa certificatul de nastere,foaia matricola legalizata(sau diploma de bacalaureat original), certificatul de casatorie(daca e cazul), chitanta ca ai achitat taxa de inscriere.

| Cristiinaaaaa a răspuns:

Draga "annaliana" cum sa-i trebuiasca diploma de bacalaureat cand vrea sa se inscrie la liceu? Acum sincer, gandeste si tu logic straight face