| navinia a întrebat:

Cine stie cum imi fac prieteni pe TPU? va rog! dau funda! sau daca nu ceretimi voi cererea de prietenie! plizzzzz!

Răspuns Câştigător
| Miranda27 a răspuns:

Gata ti-am trimis laughing. Nu e greu, daca intri la cineva pe profil (ii apesi pe poza) uita-te la stanga si scrie acolo adauga prietem, trimite felicitare, ignora user-ul si nu stiu mai ce, apesi pe adauga prieten apoi te intreaba daca mai vrei sa ii scrii ceva (un mesaj) celui care ii trimiti cererea, apoi te mai intreaba o data daca esti sigur\a ca vrei sa ii trimiti cerere si apesi pe da. happy atat