| CherryKiss a întrebat:

Cine stie cum imi pot taia blugii dar nu gaura gaura, sa fie asa rariti. Intelegeti voi. Si sa arate bine. Ma puteti ajuta? ( Ex : http://www.okazii.ro/catalog/51704614/blugi-taiati.html# galerie ) funda

4 răspunsuri:
| © E m i ℓ y a răspuns:

Nu cred ca o sa reusesti.
chiar daca iti iese asemanator, or sa se desire.

| alinius a răspuns:

Cel mai bine, ti'i cumperi pe astia si gata, nu te mai chinuitongue
Ca sa ii faci asa, trebuie sa fie blugi cu dublura pe dedesubt, in locu unde vrei sa tai, ca sa nu fie gaura, e mai complicat.
Cel mai bine, ii cumperi pe aia si gata, ca nu sunt scumpi rau

Funda

| LariHimikoMeow a răspuns:

Cu o lama si o sa-ti iasa super (stiu din experienta)

| 3254575y234346dfgdfyfvbhg a răspuns:

Iti zic eu cam cum sa ii faci asemanatori si ca sa nu iti para rau pentru ca i-ai taiat mai incolo pe dedesubtul taieturilor punele un petic ca sa fii sigura ca va iesi bine....ca sa iti iasa ceva frumos cel mai bine ar fi sa folosesti o razatoare si sa ii freci cu ea, intelegi? sper ca o sa iti iasa ceva frumos:*... funda?love struck