| astra a întrebat:

Cine stie cum pot pune mai multe meciuri pe acelasi bilet si aceeasi miza la bet365? Ca nu reusesc sa pun de cat cate un meci pe fiecare bilet si cu mize separate, adica: pariez 10 lei pe cluj si nu mai pot adauga un alt meci pe bilet, eu vreau sa pariez 10 lei pe cluj, pe steaua, bayern etc, dar cu aceeasi miza de 10 lei si pe acelasi bilet, asta ca exemplu.

2 răspunsuri:
| cristi767 a răspuns:

In principiu la problema enuntata de tine n-ar trebui sa intampini dificultati. Arunca o privire pe videoclipul de mai jos: https://www.youtube.com/watch?v=GHtzIRwi_Ds si la secunda 46 se executa exact un pariu multiplu. Ar trebui sa fie totul clar pentru tine pe urma.

| AnonimusGate a răspuns:

Dupa ce ai selectat cotele dai la optiuni mltiple sub si i undeva unde i 1@ si pui acolo suma si gata