| zeg685 a întrebat:

Cine stie cum pot scoate vocea dintr-o melodie?

Răspuns Câştigător
| Ionutz a răspuns:

Stiu eu alt cumva ce melodie este... in fine intri pe you tube dai karaoke si piesa... si descarci acolo la unele este numai negativul. de ex: puya-change karaoke si este numai negetivi cat despre descarcat cu youtube downloander. exe succes

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bestboy98 cauta audacity. Nu e 100% la 100% ca iti va merge si se va auzii doar negativu pentru ca negativele de obicei le au artistii, sau daca e le vand altora; nimeni nu ar posta negativele moca. cam atat, in rest cauta video tutorial cum se lucreaza cu elhappy