| MaryaSiAtÂt a întrebat:

Cine stie cum sa fac un cont pe conquztador? funda daca merge

Răspuns Câştigător
| cosmina05 a răspuns:

Intri pe site.dai cont nou.scrii adresa de e-mail, numele cu care vei aparea pe site si codul ala din imagine, apoi dai ok.astepti sa primesti un e-mail cu un link.dai click pe link pentru a activa contul.sa fii atenta ca vei primi si parola cu care te vei loga.alta problema din cauza careia nu iti poti face, e ca numele pe care vrei sa ti-l pui exista deja.si atunci te gandesti la alt nume.bafta.

1 răspuns:
| Didi11 a răspuns:

Eu stiu.e foarte usor.dai clic pe ''cont nou'' sau ''creaza cont'' si faci tot ce-ti cere