| Mebutterfly a întrebat:

Cine stie cum se numeste piesa din reclama orange cand fata fuge la tren si un baiat ii aduce esarfa cred ca suna ceva de genu,, i know a place away from here" multumesc anticipat!

5 răspunsuri:
| Mebutterfly explică:

De fapt am gresit... happy nu e aia in care fuge baiatu si ii aduce esarfa ci se construieste o casa. am incurcat deci reclama e cu o casa care se construieste.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu am auzit piesa asta la o reclama Orange, doar ca era cu o casuta care se construia.Foarte draguta piesa, dar nu stiu cum se numeste sad

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mersiiiiiiiiiiii...soooper melodia :X