| Pufuh a întrebat:

Cine stie daca meseria de arhitect este,, banoasa"hee hee... funda pentru cel mai clar raspunshappy

Răspuns Câştigător
| ASimpleUser a răspuns:

Pai si eu vreau sa ma fac arhitect pentru ca meseria e „banoasa", totusi meseria de arhitect o poti face daca inveti mult dar daca devii arhitect vei castiga foarte multi bani, depinde ce fel de schita vrei sa faci de exemplu daca faci schita unei vile castigi in jur de 5000 euro poate si mai mult
fundita?

1 răspuns:
| JadeT a răspuns:

Este foarte banoasa deoarece este una dintre cele mai grele si periculoase meserii. daca ai deveni arhictet in alta tara salariul tau va creste si mai mult.deorece la noi in tara chiar daca aceasta meserie e foarte banoasa salariile sunt mici

funditsA?
big grin