| GabiElla a întrebat:

Cine stie dc Selena Gomez nu esti cea mai preferata vedeta
Mie una imi place cel mai mult de ea:X
E mereu cu capul pe pamant dar asta nu e de ajuns

Dc lumea o place mai mult pe Miley angry?

Răspuns Câştigător
| Nicoleta a răspuns:

Poate ca din cauza serialului Hannah Montanna, care a avut mai mult succes in randul copiilor decat serialele cu Selena.
Sunt destule persoane care nu o suporta pe Miley.In general persoanele del a14 ani is sus incep sa nuo mai sporte.

12 răspunsuri:
| kattya96 a răspuns:

Pai eu o sa spun parerea mea, deci sper sa nu te superi.
Miley este placuta pentru Hannah Montana si sa nu-mi spui ca nu iti place pentru ca nu te cred big grin. Plus ca Hannah a inceput cu serialele si cantecele de copii si adolescenti adica mai bine zis si-a inceput cariera inaintea lui Selena. Cantecele lor sunt intr-adevar placute de toti copii personal si mie imi plac mai ales noul cantec al Selenei, dar asta este principalul motiv. Serialele lui Hannah au prins mai bine decat cel al Selenei, dar nu iti face griji Selena este de abia la inceput iar Miley isi va incheia cariera cu Hannah in curand dupa cum arata pe Disney si astfel s-ar putea ca Selena sa ajunga cea mai placuta happy
Iti urez sa se implineasca asa cum doresti happy

| Crisu_7532 a răspuns:

Apropo. nu exista "cu capul pe pamant". exista doar "cu capul in aer" sau "cu picioarele pe pamant" happy

| Anutza2610 a răspuns:

Pai in primul rand miley are o voce de 10 ori mai buna ca a lu selena, stie sa iasa in evidenta este cu picoarele pe pamant

| OHmyGosh a răspuns:

Nu-i adevarat.
Sa stii ca Sel este cea mai iubita.
iar hannah prostana interpretata de **** curvuslaughing, n-a avut de loc mai mult succes.
Sel si cei din wizards au castigat premiu emmy pentru wizards of waverly place, iar Selena la tca 2010 a luat premiu pentru wizards.
Nu-i de loc mai iubita miley.
Selena este cea mai iubita vedeta adolescenta.

Răspuns utilizator avertizat
| ramonia a răspuns:

Mie nu imi place nici de miley nici de sel... imi place demi care pe langa faptul ca joaca bine are o voce incredibila.

| Mo a răspuns:

E cu capul pe pamant? sau picioarele? loooolrolling on the floor

| KatherineSparks a răspuns:

Nu ştii cât de 'cu capul pe pământ' e.

| alexa21_7276 a răspuns:

O sa fie si selan gomez atunci cand o sa se termine de filmat hannah montana si selena o sa fie printesa disney

| luminush694 a răspuns:

Milyi cirus cinta bine si are faima dar nu zic ca selena nu ar avea dar se pare ca miley este pe placul mai multor oameni--------are mai multi fani,,,,, mai multe concerte!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lumea nu o place pe selena pentru. ca lumea nu stie cum e miley aya! selena e o fat af. buna!

| oly1234 a răspuns:

Eu zic ca Selena Gomez este cea mai buna
actrita.