| al3_9910 a întrebat:

Cine stie de ce a jucat Steaua la Buzau si nu a jucat in Ghencea? urmatoarele meciuri le va juca tot la Buzau? mersi:X.[dau fundita:*]

Răspuns Câştigător
| Vizitiul a răspuns:

In urma incidentelor petrecute in Ghencea la finalul partidei cu Poli Timisoara, Comisia de Disciplina a LPF a hotarat ca meciul sa se dispute la Buzau.Aceasta decizie a fost luata doar la meciul cu Astra Ploiesti, vom vedea pe viitor daca se vor implementa alte decizii actuale.

1 răspuns:
kongeriket
| kongeriket a răspuns:

A avut terenul suspendat după meciul cu FC Timişoara (3-3).
Nu, meciurile următoare se vor juca în Ghencea, mai precis meciul căci în acest sezon Steaua mai are doar un singur meci acasă, cel cu Universitatea Craiova de peste două etape.

Sănătate.