| danukck a întrebat:

Cine stie de ce apar cosuriile pe manastraight face?cryingcryingcrying.multumesc pentru >ajutor:*:*:*:**:.:d

4 răspunsuri:
Stefan
| Stefan a răspuns:

Cosurile apar datorita unei infectii.Se recomanda evitarea contactului cu praful si medii microbieni si o igena sanatoasa.

| danukck explică:

Dale dracu de cosurirolling on the floor)laughing))problema este k eu ma dau si cu creme de corp m`ai ales vara si totusi vara se transpira mult.si poate din cauza asta crema+transpiratye=cosuri. voi ce zicetybig grin? pupu:*:*si multumesc pentru ajutor:*:*:*:*:*:*:*:

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Din cauza transpiratiei si a prafului.

| danielrazvan a răspuns:

De obicei aceste,, probleme,, apar din lipsa de igiena. si intretinere a pielii... dar daca aceste obiceiuri, sunt deja probate si facute, atunci, exista pb. la nivelul epidermei,,,(a pielii)si trebuie sa te mentii cat mai retras de la contactul cu diverse, lucruri externe... pentru. ca sigur ai o sensibilitae aparte... la nivelul pielii,, care trebuie protejata,,, si intretinuta... dar nu trebuie sa-ti faci pb... aceste lucruri mai apar si pe fond nervos si de varsta...adolescenta.