| ElySa a întrebat:

Cine stie de unde pot sa downloadez si eu Metin2 fara sa iau virusi > cu virusi gasi destui

10 răspunsuri:
| TabooR a răspuns:

Dupa site-ul official

| Monika18 a răspuns:

Scrie in google si o gasesti eu nu am gasit virus acolo

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hi...Si eu am luat de pe site-ul oficial si pe ro si pe uk si dupa ce le-am downloadat...Cam dupa 2 zile a inceput sa faca figuri calculatorul si a trebuit sa reinstalez widowsul. Specific ca folosesc antivirusul Avast ( si am avut probleme cu ambele jocuri metin 2 si pe ro si pe uk).

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai nu ar exista metinuri fara virusi pentru ca e un joc ONLINE si toate jocurile online baga virusi...
DE EXE:eu mi-am luat metin2 ro si mi-a bagat o gramada de virusi, de abia am scapat de ei...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Www.mein2.ro

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Metin2.ro cel Mai Bun Server! Intra Inregestreazate!, Dowloandeaza, Joaca Cu Noi Online

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intri pe metin2 si dai la downoald.dar metin2 nu are virusi o sa faca doar daca nu ai anti virusu activat. dacai il ai poti saal descarci ca n-are. asa... distractie placuta!big grin

| edy_1943 a răspuns:

Metin2.ro

| IntotdeaunaEu a răspuns:

Il poti downloada de pe site-ul oficial nu are virusi.

| ovidiu_3178 a răspuns:

De pe metin MMORG.com