| IesiAcas a întrebat:

Cine stie niste jocuri in gasca gen: invartitul sticlei? ceva in care trebuie sa te saruti cu fetele..stiti voi!

4 răspunsuri:
| asdfcffcvgvv123 a răspuns:

Adevar si provocare, ultima carte...

| AndreeaDiana9999 a răspuns:

Buna.
Stiu eu unul!
Deci va asezati cum puteti pe acolo si cineva te leaga la ochi si spune pe cine? pe ea pe ea pe ea. si tu cand vrei zici da sau nu dupa spune unde? aici aici aici si cel care te leaga la ochi arata pe buze pe frunte ..si tu trebuie sa alegi unde. si dupa intreaba de cate ori? de atatea?(si arata numere cu degete) si tu alegi de cate ori. La final cel care te-a legat la ochi iti va spune cu cine te-ai nimerit, de cate ori trebuie sa te sarut si unde.big grin dupa urmatorul si asa mai departe
Fundita?

| roddy a răspuns:

Provocare, la cati metri te-ai innecat (daca stii cum se joaca)

| AncaEu a răspuns:

La cati metri ai cazut in fantana