| tinapapujik a întrebat:

Cine stie niste statusuri faine? de orice fel. funda

Răspuns Câştigător
| MaryaSiAtÂt a răspuns:

• Am invatat sa respect • ea respecta doar banii • Eu am invatat sa lupt singura • ea e zero fara tati si mami •".

Sa curga °Jack si °Redd Bull pana dimineataa`. Respeect pentru cei` cu poftaa de viataa`!

• Am invatat sa suport • viata e grea • Dar nu suport un tradator • Asta-i boala mea •
Incerc sa ascund calvarul numit depresie si zambesc fals doar pentru o buna impresie
.nu sunt perfeCta, dar de ce m’as sChimba cand prietenii ma iubesc si aSa?•
Iubeste-ma cand o merit cel mai putin, atunci am nevoie cel mai mult.
Un prieten adevarat crede in tine atunci cand tu ai renuntat sa mai speri.
Un prieten vede tristetea din ochii tai, in timp ce ceilalti se lasa pacaliti de zambetul tau.
Cel mai rau fel in care simti absenta cuiva este sa stai langa el si sa stii ca nu va fi niciodata al tau.
mi-as dori Sa fiu din nou o fetita mica deoarece juliturile din genunchi sE vindeca maI repede deCat inimile frante!
cel mai †ѓϊŝ† lucru έ ŝά'l vezi pe cel ķāѓз'l iubesti iubind pe altcineva
~ Imi reviiin putin. incerc s.O iau de la inceput. n.are rost sa ma compliiic cu lucruri din trecut. te.am iubiiit. acum nu te iubesc. saw poate da. dar nu maii conteaza.Du`te la ea.pa! =]
"`Mi-a fost alaturi zile bune si nopti grele Cand plangeam din despartiri sau barfe rele`"

hai ѕa fugim, ѕa evadam...hai ѕa ne ascundem ∂є adevar...hai ѕa mintim ca є perfect...hai ѕa fim suflet, nu un obiect [:χ]
•Totusi ma admira pentru ca Sunt copil si am o lume de Vis si Singura mea atingere il duCe'n paRadis; x
Sh s`au spus multe vorbe rele despre noi. *** la toti care auu vrt s` ne traga inapoi!
Mi-a spus odată tati o vorbă deşteptă : Prinţeso, nu alerga după caleaşca ce nu te-aşteptă!
Când mi-era greu, tati îmi zicea : Prinţeso, nu plânge, lumea nu se opreşte în loc pentru durerea ta!
Am o vorba de la tata intr-o zi se -ntoarce roata!
• Asta sunt si n`ai ce face, alta mami numai faceee •

P` cine!;* ai langa tine acum >; d

1 răspuns: