| anonim_4396 a întrebat:

Cine stie niste titluri de articole pentru blog? Vreau titluri exacte, ca sa stiu precis ce sa scriu acolo.
Mi-ar placea cel mai mult pe teme de genul moda, frumusete, sanatate, sport si dieta, jocuri, adolescentii de azi, scoala.
Funda pentru userul care imi da cele mai multe titluri relevante!

Răspuns Câştigător
| GabyB94 a răspuns:

Salut uite aici niste ide:

moda- moda toamna 2013, moda toamna iarna 2013 femei, moda toamna iarna 2013 barbati;
frumusete- tratament pentru cosuri, cu ce culoare de par imi sta bine;
sanatate- trateaza acneea din interior, tratament pentru raceala;
sport- cursuri volei in Bucuresti;
dieta- dieta de tonifiere, dieta de toamna;
jocuri- cele mai populare jocuri online, cele mai populare jocuri pe facebook;
adolescenti- comunicarea intre parinti si adolescenti, m-am indragostit de cea mai buna prietena;
scoala- scoala altfel, clasa a 9a matematica;

Ca sa gasesti teme care se cauta, intra pe Google si incepe sa scrii cuvinte cheie legate de tema despre care vrei sa scrii si o sa vezi ca Google iti sugereaza chestii. Sugestiile alea inseamna ca lumea chiar cauta asa ceva. Asa ti-am gasit si temele astea. Si nu strica sa te gandesti inainte, adica poti incepe sa scrii despre vara, dar nu uita si de faptul ca urmeaza toamna si lumea o sa raceasca de exempluwinking