| AncaEu a întrebat:

Cine stie o porecla draguta? Ma numec Anca. Nu trebuie neaparat sa fie legata de nume :*

FUNDA :X

Răspuns Câştigător
| zurick a răspuns:

Anyka, any, anya, anku,Ancy, Any,Ancutzic Scumpik,katty. kitty, didy, pufy, deny, Pissi, Bombonela, Zole
Zozole
Tzutzi, dufuliki
pufu
ciufulici
creata
dudy
kidu
bambi

5 răspunsuri:
| adry2001 a răspuns:

Anchi nichi, ancutzica, ancutza, cam atat stiu si apropo o intrebare de unde esti?

| AncaEu explică (pentru adry2001):

Buftea... De ce? Tu de unde esti?

| adry2001 a răspuns (pentru AncaEu):

Am crezut ca esti o colega pe care o cheama tot anca si parul tau seamana cu al ei, dar nu esti.

| ILoveWeekends a răspuns:

Zuzii,Pukii,Ancutza,Caramel...
le-am zis pe asstea pentru ca mai am 3 prietene poreclite astfel. Eu sunt Pukii laughing

| Siegfried a răspuns:

Dorel.